Ukrasni jastučić HISAO 40x40 cm, šareni
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Materijal pokrivača: 100% poliester
- Materijal punjenja: 100% poliester
Boja
- Zelena
- Kremasta
- Gorušičasta
Dimenzije
- Širina: 40 cm
- Duljina: 40 cm
- Debljina: 5 cm
- Težina: 0,413 kg
Specifikacije
- Odvojivi i perivi pokrivač s patent zatvaračem
- Punjenje je uključeno u pakiranje
- Preporučena temperatura pranja 40 °C
- Ne izbjeljivati
- Ne sušiti u sušilici
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dekorativni jastučici |
|---|---|
| EAN: | 3210805165010 |
| ? Boja: | Krem, Zelena |
| ? Dimenzije jastuka: | 40 x 40 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 0,413 kg |
| ? Materijal ispuna: | 100% poliester |
| ? Širina: | 40 cm |
| ? Tip: | Dekorativni jastuci |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Duljina: | 40 cm |
| Materijal navlake: | 100% poliester |
| Oblik: | Kvadratni |
| Postavljanje: | U interijeru |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.