Ukrasni jastučić BRACHIOSAURUS 40x40 cm, zeleni
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Materijal navlake: 100% poliester
- Materijal ispune: 100% poliester
Boja
- Zelena
- Smeđa
Dimenzije
- Širina: 40 cm
- Duljina: 40 cm
- Debljina: 10 cm
- Težina: 0,3 kg
Specifikacije
- Odvojiva i periva navlaka s patentnim zatvaračem
- Ispuna je uključena u pakiranje
- Print je jednostran
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C (prema uputama proizvođača)
- Ne izbijeljivati
- Ne sušiti u sušilici
Dodaci za dječju sobu
Dodaci za dječju sobu pomažu stvoriti razigrano, ugodno i inspirativno okruženje u kojem se djeca osjećaju lijepo svaki dan. Ukrasni jastučići, tekstili i drugi stambeni dodaci lako oživljavaju interijer i pružaju mu osobni stil. Zahvaljujući veselom motivima i nježnim materijalima, dječja soba pretvara se u mjesto idealno za odmor, igru i trenutke pune mašte.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dekorativni jastučici |
|---|---|
| EAN: | 4029811470242 |
| ? Boja: | Smedja, Zelena |
| ? Dimenzije jastuka: | 40 x 40 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| Težina: | 0,3 kg |
| ? Materijal ispuna: | 100% poliester |
| ? Širina: | 40 cm |
| ? Tip: | Dekorativni jastuci |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Duljina: | 40 cm |
| Materijal navlake: | 100% poliester |
| Motiv: | Dječji |
| Oblik: | Kvadratni |
| Postavljanje: | U interijeru |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.