Svijetlo plava deka od mikropliša VIOLET, 200x230 cm
Povezani proizvodi
Akcija
-10 % kod: MINUS10
12,40 €
–66 %
Jersey plahta tamno siva 90 x 200 cm
Na zalihama
(>10 kom)
4,10 €
-10 % kod: MINUS10
Božićna deka od mikropliša WHITE TREES tamnosiva
Na zalihama
(>10 kom)
from 16,50 €
-10 % kod: MINUS10
Svjetlucava božićna mikropliš deka PAINTY CHRISTMAS, bordo
Na zalihama
(>10 kom)
14 €
-10 % kod: MINUS10
Mikropliš deka CALMI 150x200 cm crvena
Na zalihama
(1 kom)
8,20 €
-10 % kod: MINUS10
Mikropliš deka STARLIGHT, tamno plava
Na zalihama
(>10 kom)
from 13,60 €
-10 % kod: MINUS10
Mikropliš deka GLENMOORE, zelena
Na zalihama
(>10 kom)
13,60 €
-10 % kod: MINUS10
Svjetleća božićna mikropliš deka STAR DEER, crvena
Na zalihama
(>10 kom)
14 €
Povoljne setove
33 €
–10 %
2x Tamno siva božićna mikroplišasta deka WHITE TREES 150x200 cm
Na zalihama
(>10 kom)
29,50 €
-10 % kod: MINUS10
Božićna deka od mikropliša SNJEŽNA ŠUMA siva
Na zalihama
(>10 kom)
from 16,50 €
-10 % kod: MINUS10
20,60 €
–9 %
Ružičasta deka od mikropliša VIOLET, 200x230 cm
Na zalihama
(4 kom)
18,60 €
-10 % kod: MINUS10
Narančasta deka od mikropliša FIEN, 150x200 cm
Na zalihama
(1 kom)
14,40 €
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% poliester
Boja
- Plava
Dimenzije
- 200 x 230 cm
Specifikacije
- Jemna, meka i topla tkanina
- Materijal koji se ne glača
- Ne izbjeljivati
- Preporučena temperatura pranja 30 °C
Dodatni parametri
| Kategorija: | Deke od mikrovlakna |
|---|---|
| EAN: | 8596605057607 |
| ? Boja: | Plava |
| ? Gramaža: | 300 g/m2 |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| Težina: | 1,5 kg |
| ? Dimenzije: | 200 x 230 cm |
| Materijal: | 100% poliester |
| Stavka je rasprodana… | |
-10 % kod: MINUS10
20,60 €
–9 %
Ružičasta deka od mikropliša VIOLET, 200x230 cm
Na zalihama
(4 kom)
18,60 €
Akcija
-10 % kod: MINUS10
20,60 €
–18 %
Svijetlo ružičasta deka od mikropliša VIOLET, 200x230 cm
Na zalihama
(>10 kom)
16,80 €
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Dodaj komentar