Piknik deka TAKE A PLAID 160x160 cm, zelena
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Reciklirani pamuk
- Donji sloj od vodoodbojnog PET materijala
Dimenzija
- 160 x 160 cm
Boja
- Zelena
Karakteristike
- Izrađeno od održivog materijala i prijateljsko prema prirodi
- Donja strana od vodoodbojnog PET materijala
- Dovoljno prostora za obiteljski piknik
Sadržaj pakiranja
- 1 kom deke 160 x 160 cm
Komfor za svaku priliku
Pamučne deke izvrstan su dodatak svakoj kući, bilo da ih koristite za odmor na kauču ili nosite sa sobom na piknik. Zahvaljujući kvalitetnoj izradi i upotrebi recikliranih materijala, uživat ćete u udobnosti s obzirom na prirodu. Deke se lako održavaju i služe vam dugi niz godina – bilo kod kuće, na izletu ili tijekom popodnevnog odmora s knjigom.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Deke i prekrivači |
|---|---|
| EAN: | 6150727337324 |
| ? Boja: | Zelena |
| Težina: | 1,2 kg |
| ? Širina: | 160 cm |
| ? Tip: | Piknik deke |
| Duljina: | 160 cm |
| Materijal: | Pamuk |
| Uzorak: | Sa uzorkom, Jednobojno |
| Stavka je rasprodana… | |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.