Ležaljka za plažu PRUGE plavo-bijele
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dodatni parametri
| Kategorija: | Deke i prekrivači |
|---|---|
| EAN: | 8596605040708 |
| ? Boja: | Bijela, Plava |
| ? Materijal ispuna: | Poliuretanska pjena |
| ? Dimenzije: | 137 x 49 x 2 cm |
| ? Širina: | 49 cm |
| Visina: | 2 cm |
| Duljina: | 137 cm |
| Materijal: | Tkanina, 52% poliester | 48% pamuk |
| Namjena: | Za plažu |
| Slaganje: | Složiv |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.