Metalna kutija za kolače MOJ NOSTALGIČNI BOŽIĆ - MOJ OMILJENI
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Kov
Boja
- Krem
- Šareni detalji
Dimenzije
- Dužina: 8,7 cm
- Širina: 8,7 cm
- Visina: 12,5 cm
Specifikacije
- Originalni motiv dizajnera marke IB Laursen
- Stilsko skladištenje božićnih kolača
- Pogodno kao dar
- Izdržljiv materijal, jednostavno održavanje
- Sigurno za hranu
- Nije prikladno za pranje u perilici posuđa
Dodatni parametri
| Kategorija: | Božicne dekoracije |
|---|---|
| EAN: | 709898368838 |
| ? Boja: | Krem |
| ? Širina: | 8,7 cm |
| Visina: | 12,5 cm |
| Duljina: | 8,7 cm |
| Materijal: | Metal |
| Oblik: | Kvadratni |
| Zatvaranje: | Sa poklopcem |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.