LED božićni ukras zlatni POKLON, visina 24cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Plastika: Bijela, zlatna, zelena, crvena
Dimenzije
- Visina: 24 cm
- Širina: 20 cm
- Dubina: 20 cm
Izrada
- S LED rasvjetom, topla bijela
- S tajmerom
- Rad na 3x AA baterije, nisu uključene u paket
Dodatni parametri
| Kategorija: | Božicne dekoracije |
|---|---|
| EAN: | 8718317806643 |
| ? Boja: | Bijela, Zlatna |
| ? Širina: | 20 cm |
| Visina: | 24 cm |
| Broj žarulja: | 30 |
| Dubina: | 20 cm |
| Izvor: | Na baterije |
| LED: | Da |
| Materijal: | Plastika |
| Oblik: | Kvadratni |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.