Set 4 kom plastičnih stolica OSAKA, petrol plava
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal stolice
- Polipropilen: Petrol plava
Dimenzije stolice (+/- 1 cm)
- Širina: 47 cm
- Visina: 82 cm
- Dubina: 51 cm
- Visina sjedala: 44 cm
- Dubina sjedala: 39 cm
- Širina sjedala: 46 cm
- Nosivost: 100 kg
- Težina: cca 3,4 kg
Specifikacije
- Set 4 kom blagovaonskih stolica
- Ergonomski oblikovano sjedište
- Mogućnost korištenja u interijeru i eksterijeru
- Lagana sjedalica s jednostavnim održavanjem
- Odvojive noge za jednostavno sezonsko spremanje
- Preporučujemo zaštitu od dugotrajnog izlaganja suncu za očuvanje boje
- Dolazi u rastavljenom stanju
Stilska stolica za dom i vrt
Ova moderna stolica izvrstan je izbor za svakodnevnu upotrebu kod kuće i vani. Zbog lagane, ali izdržljive konstrukcije od polipropilena, lako je možete premjestiti iz kuhinje ili blagovaonice na terasu, balkon ili vrt. Ergonomski oblikovano sjedište pruža udobnost prilikom sjedenja s obitelji, rada za stolom ili opuštanja na svježem zraku. Minimalistički dizajn se odlično uklapa u moderne interijere i vanjske prostore, gdje stvara ugodno mjesto za brzu kavu, ljetno okupljanje ili opuštanje na suncu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blagovaonska stolica |
|---|---|
| ? Boja: | Plava |
| Težina: | 13,6 kg |
| ? Širina: | 47 cm |
| Visina: | 82 cm |
| Nosivost: | 100 kg |
| Broj mjesta za sjedenje: | Za 4 osobe |
| Dubina: | 51 cm |
| Dubina sjedenja: | 39 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal nogu: | Plastika |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Bez ispuna |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Obrtno: | Ne |
| Setovi: | Setovi |
| Širina sjedala: | 46 cm |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 44 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.