Tamnozeleni blagovaonski stolac MARLEN VELVET s crnim nogama
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Tamnozelena
- Lakirani čelik: Crna
Dimenzije
- Širina: 58 cm
- Širina sjedala: 35 - 42 cm
- Dubina: 44 cm
- Dubina sjedala: 41 cm
- Visina: 84 cm
- Visina sjedala: 49,5 cm
- Visina naslona: 37 cm
- Visina naslona za ruke: 17 cm
- Nosivost: 110 kg
- Težina: 4 kg
Specifikacije
- Bezvremenski dizajn s proševenjem u kombinaciji s vrhunska ergonomija
- Nježna baršunasta tkanina otporna na prljavštinu
- Idealno za dnevni boravak, kuhinju, blagovaonicu ili kućni ured
- Isporučuje se rastavljeno - jednostavna montaža
Baršunaste blagovaonske stolice predstavljaju elegantno i udobno rješenje za svaku blagovaonicu ili kuhinjski kutak. Zahvaljujući nježnom površinskom sloju baršuna djeluju luksuzno na pogled i na dodir, dok mekano tapeciranje i ergonomski oblik osiguravaju udobnost i pri duljem sjedenju. Ovaj tip stolice nije samo praktičan komad namještaja, već i izražajan dizajnerski element koji privlači pažnju na prvi pogled. Savršeno se uklapa i za svakodnevno objedovanje, kao i za povremeno druženje s gostima.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blagovaonska stolica od baršuna |
|---|---|
| ? Boja: | Zelena |
| Težina: | 4 kg |
| ? Širina: | 58 cm |
| Visina: | 84 cm |
| Nosivost: | 110 kg |
| Dubina: | 44 cm |
| Dubina sjedenja: | 41 cm |
| Izgled: | Naslonjač |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Obrtna: | Ne |
| Širina sjedala: | 35 - 42 cm |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina naslona: | 37 cm |
| Visina naslona za ruke: | 17 cm |
| Visina sjedala: | 49,5 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.