Svijetlosiva blagovaonska stolica LIBRA
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Tkanina: svijetlosiva
- Kov: imitacija drveta
Dimenzije (+/- 1 cm)
- Dubina: 54,5 cm
- Širina: 44,5 cm
- Visina: 87 cm
- Visina sjedišta: 48,5 cm
- Širina sjedišta: 44 cm
- Dubina sjedišta: 40 cm
- Težina: 4,2 kg
- Nosivost: 110 kg
Specifikacije
- Moderna tapecirana blagovaonska stolica
- Udobno sjedište s decentnim prošivanjem
- Čvrste metalne noge
- Isporučuje se u demontiranom stanju
Stilska blagovaonica puna mira
Neutralne boje su odlična osnova za svaki interijer. Kombinacijom nježnih tonova s izražajnijim elementom stvara se harmoničan i uravnotežen prostor. Inspirirajte se skandinavskim stilom koji povezuje prirodne materijale, svjetlost i funkcionalnost. Siva tapecirana stolica Libra postat će elegantan dodatak vašoj blagovaonici – dovoljno ju je kombinirati sa svijetlim drvenim stolom i dopuniti prirodnim dekoracijama, poput lanenih posuda s biljkama. Tako ćete stvoriti praktično i ugodno mjesto za svakodnevne trenutke opuštanja.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blagovaonska stolica od baršuna |
|---|---|
| EAN: | 5903332093298 |
| ? Boja: | Siva |
| ? Širina: | 44,5 cm |
| Visina: | 87 cm |
| Nosivost: | 110 kg |
| Dubina: | 54,5 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Materijal sjedala: | Tapecirano |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Oblika naslona: | Ravan |
| Obrtna: | Ne |
| Setovi: | Komadni |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 48,5 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.