Siva baršunasta stolica BERA
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Siva
- Metal: Dekor drva
Dimenzije (+/- 1 cm)
- Širina: 54 cm
- Visina: 88 cm
- Dubina: 60 cm
- Visina sjedenja: 49 cm
- Širina sjedišta: 54 cm
- Dubina sjedišta: 42 cm
- Težina: 4,5 kg
- Nosivost: 110 kg
Specifikacije
- Moderna tapecirana blagovaonska stolica
- Elegantni prošivi
- Čvrsto metalno postolje
- Dolazi u rastavljenom stanju
Stvorite blagovaonski kutak gdje se elegancija spaja sa svakodnevnom udobnošću. Tapecirana stolica postaje ne samo praktično mjesto za sjedenje, već i izražajan dizajnerski element koji oživljava cijeli interijer. Izvrsno se uklapa i uz moderne i klasične stolove, pružajući udobnost tijekom obiteljskih večera i druženja s prijateljima. Priuštite si prostor u kojem ćete se osjećati ugodno i kojem ćete se rado vraćati.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blagovaonska stolica od baršuna |
|---|---|
| EAN: | 5903332096411 |
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 4,5 kg |
| ? Širina: | 54 cm |
| Visina: | 88 cm |
| Nosivost: | 110 kg |
| Dubina: | 60 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Obrtna: | Ne |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 49 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.