Ružičasta baršunasta stolica BERA sa zlatnim nogama
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Ružičasta
- Metal: Zlatna
Dimenzije (+/- 1 cm)
- Širina: 54 cm
- Visina: 87 cm
- Dubina: 60 cm
- Visina sjedala: 49,5 cm
- Širina sjedala: 53 cm
- Dubina sjedala: 42 cm
- Težina: 4,5 kg
- Nosivost: 110 kg
Specifikacije
- Moderna tapecirana blagovaonička stolica
- Elegantno prošivanje
- Izražene metalne noge u zlatnoj boji
- Isporučuje se rastavljeno
Stvorite blagovaonički kutak gdje se isprepliće elegancija s svakodnevnim komforom. Tapecirana stolica postat će ne samo praktično mjesto za sjedenje, već i izražajan dizajnerski element koji oživljava cijeli interijer. Savršeno pristaje i uz moderne i uz klasične stolove te nudi udobnost za obiteljske večere i druženje s prijateljima. Pružite si prostor gdje ćete se osjećati ugodno i kojem ćete se rado vraćati.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blagovaonska stolica od baršuna |
|---|---|
| EAN: | 5903332096572 |
| ? Boja: | Ružičasta, Zlatna |
| Težina: | 4,5 kg |
| ? Širina: | 54 cm |
| Visina: | 87 cm |
| Nosivost: | 110 kg |
| Dubina: | 60 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Obrtna: | Ne |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 49,5 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.