Crna baršunasta stolica LAVA
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Crna
- Metal: Dekor drveta
Dimenzije (± 1 cm)
- Širina: 45 cm
- Dubina: 55 cm
- Visina: 86 cm
- Visina sjedišta: 48,5 cm
- Širina sjedišta: 44,5 cm
- Dubina sjedišta: 40 cm
- Nosivost: 110 kg
- Težina: 4,2 kg
Specifikacije
- Tapecirana blagovaonska stolica s mekim punjenjem
- Bezvremenski dizajn s diskretnim prošivima
- Čvrste metalne noge premazane praškastom bojom
- Isporučuje se u dijelovima
Stil koji spaja jednostavne oblike i visoku funkcionalnost. Odaberite skromne dodatke, nježnu paletu boja i prirodne materijale. Odlični dodatci za skandinavsku blagovaonicu su zimzelene biljke, šareno posuđe i velike metalne lampe. Skandinavski interijer ne može bez velikih prozora i rasvjete koja osigurava svjetlo čak i tijekom kratkih dana. Tapecirana blagovaonska stolica Lava savršeno će se uklopiti u blagovaonicu inspiriranu skandinavskim zemljama. Jednostavno prošivanje i metalne noge u dekoru drveta kombinirajte sa stolom s metalnim elementima. Različite boje stolica izgledaju odlično uz jedan stol. Ne bojte se promjene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blagovaonska stolica od baršuna |
|---|---|
| EAN: | 5903332079001 |
| ? Boja: | Crna |
| Težina: | 4,2 kg |
| ? Širina: | 45 cm |
| Visina: | 86 cm |
| Dubina: | 55 cm |
| Dubina sjedenja: | 40 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Obrtno: | Ne |
| Širina sjedala: | 44,5 cm |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 48,5 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.