Baršunasta blagovaonska fotelja ORION VELVET s crnim nogama, crna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Presvlaka: Baršunasta tkanina
- Noge: Lakirani čelik (crna)
Boja
- Crna
Dimenzije
- Širina: 61 cm
- Širina sjedala: 40-45 cm
- Dubina: 55 cm
- Dubina sjedala: 42,5 cm
- Visina: 79 cm
- Visina sjedala: 48 cm
- Visina naslona: 34 cm
- Visina rukonaslona: 26 cm
- Nosivost: 110 kg
- Težina: 7,7 kg
Specifikacije
- Bezvremenski prošiveni dizajn u kombinaciji s vrhunska ergonomija
- Lako se održava - baršunasta tkanina je otporna na prljavštinu
- Idealno za dnevni boravak, kuhinju, blagovaonicu ili kućni ured
- Isporučuje se rastavljeno - jednostavna montaža
Baršunaste blagovaonske fotelje predstavljaju elegantno i udobno rješenje za svaku blagovaonicu ili kuhinjski kutak. Zahvaljujući mekanoj površini baršuna, izgledaju luksuzno na pogled i na dodir, dok meko tapeciranje i ergonomski oblik osiguravaju udobnost i kod dužeg sjedenja. Ova vrsta fotelje nije samo praktičan komad namještaja, već i izražajan dizajnerski element, koji privlači pažnju na prvi pogled. Odlično je pogodna i za svakodnevno objedovanje i za povremena druženja s gostima.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blagovaonska stolica od baršuna |
|---|---|
| EAN: | 5903332074716 |
| ? Boja: | Crna |
| Težina: | 7,7 kg |
| ? Širina: | 61 cm |
| Visina: | 79 cm |
| Nosivost: | 110 kg |
| Dubina: | 55 cm |
| Dubina sjedenja: | 42,5 cm |
| Izgled: | Naslonjač |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Navlaka: | Sa ispunom |
| Obrtna: | Ne |
| Širina sjedala: | 40-45 cm |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina naslona: | 34 cm |
| Visina naslona za ruke: | 26 cm |
| Visina sjedala: | 48 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.