Svijetlosiva barska stolica POZZA VELVET s crnim nogama
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Svijetlosiva
- Metal: Crna
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Dubina: 49 cm
- Visina: 104 cm
- Visina sjedišta: 76 cm
- Širina sjedišta: 43 cm
- Dubina sjedišta: 35 cm
- Nosivost: 110 kg
- Težina: 5,5 kg
Specifikacije
- Barska stolica s naslonom i udobnim sjedalom
- Nježna baršunasta presvlaka sa stilskim prošivima
- Čvrsta metalna baza s praškastim lakom
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
POZZA
Barska stolica iz kolekcije POZZA privlači elegantnim izgledom, koji je naglašen nježnim baršunastim presvlakama, dekorativnim vertikalnim prošivima i vitkom metalnom bazom. Zahvaljujući svom modernom stilu, djeluje luksuzno, ali istovremeno i ugodno, te lako postaje izražen element interijera. Komforno oblikovano sjedalo pruža udobnost pri svakodnevnom sjedenju, bilo da je smjestite kod kuhinjskog otoka, kućnog bara ili višeg blagovaonskog stola. Stolica POZZA savršeno će dopuniti moderne, elegantne i minimalističke interijere, gdje će unijeti lakoću, stil i ugodnu atmosferu za zajedničke trenutke i svakodnevno sjedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barske stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332073252 |
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 5,5 kg |
| ? Širina: | 43 cm |
| Visina: | 104 cm |
| Nosivost: | 110 kg |
| Dubina: | 35 cm |
| Dubina sjedenja: | 35 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Naslon: | Na noge |
| Naslon za leđa: | S naslonom za leđa |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Oblik sjedala: | Kutasta |
| Obrtno: | Ne |
| Širina sjedala: | 43 cm |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 76 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.