Barska stolica s crnim nogama ARCETO VELVET, tamno siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: tamno siva
- Kov: crna
Dimenzije
- Širina: 43,5 cm
- Visina: 104 cm
- Dubina: 49 cm
- Visina sjedišta: 76 cm
- Dubina sjedišta: 32,5 cm
- Visina naslona: 31 cm
- Težina: 5,4 kg
- Nosivost: 110 kg
Specifikacije
- Bezvremenski dizajn s izvrsnom ergonimijom
- Nježna presvlaka
- Čvrsta metalna konstrukcija
- Noge su opremljene podlogama koje štite pod od ogrebotina
- Isporučuje se u djelovima
Stil i udobnost za svaki dan
Barske stolice su odličan dodatak modernim kuhinjama i kućnim barovima, gdje stvaraju ugodno mjesto za brzi doručak, sjedenje s prijateljima ili večernji odmor. Zahvaljujući njihovoj višoj konstrukciji i naglasku na udobnost, pružaju idealnu podršku prilikom sjedenja i istovremeno dodaju interijeru elegantan i prozračan izgled. Lako ih možete uskladiti s kuhinjskim otokom ili barskim pultom i stvoriti skladan prostor koji će biti praktičan i stilski istovremeno.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barske stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332073511 |
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 5,4 kg |
| ? Širina: | 43,5 cm |
| Visina: | 104 cm |
| Nosivost: | 110 cm |
| Dubina: | 32,5 cm |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Naslon za leđa: | S naslonom za leđa |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Oblik sjedala: | Kackast |
| Obrtna: | Ne |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Visina sjedala: | 76 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.