Barska stolica POZZA VELVET sa zlatnim nogama, crna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Crna
- Kov: Zlatna
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Dubina: 49 cm
- Visina: 102 cm
- Visina sjedišta: 76 cm
- Širina sjedišta: 43 cm
- Dubina sjedišta: 35 cm
- Nosivost: 110 kg
- Težina: 5,4 kg
Specifikacije
- Barska stolica s osloncem i udobnim sjedalom
- Fini baršunasti prekrivač sa stilskim prošivanjem
- Čvrsto metalno podnožje obrađeno praškastim lakom
- Isporučuje se rastavljeno
POZZA
Barska stolica iz kolekcije POZZA privlači elegantnim izgledom, koji ističe fini baršunasti prekrivač, dekorativno vertikalno prošivanje i usko metalno podnožje. Zahvaljujući svom modernom stilu, djeluje luksuzno, ali istovremeno ugodno te lako postaje istaknuti element interijera. Udobno oblikovano sjedalo pruža komfor pri svakodnevnom sjedenju, bilo uz kuhinjski otok, kućni bar ili viši blagovaonski stol. Stolica POZZA savršeno dopunjuje moderne, elegantne i minimalističke interijere, gdje unosi lakoću, stil i ugodnu atmosferu za zajedničke trenutke i svakodnevno sjedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barske stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332099153 |
| ? Boja: | Crna, Zlatna |
| Težina: | 5,4 kg |
| ? Širina: | 43 cm |
| Visina: | 102 cm |
| Nosivost: | 110 kg |
| Dubina: | 49 cm |
| Dubina sjedenja: | 35 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Naslon: | Na noge |
| Naslon za leđa: | S naslonom za leđa |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Oblik sjedala: | Kutasta |
| Obrtno: | Ne |
| Širina sjedala: | 43 cm |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 76 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.