Barska stolica POZZA VELVET s crnim nogama, bež
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Bež
- Metal: Crna
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Dubina: 49 cm
- Visina: 104 cm
- Visina sjedišta: 76 cm
- Širina sjedišta: 43 cm
- Dubina sjedišta: 35 cm
- Nosivost: 110 kg
- Težina: 5,5 kg
Specifikacije
- Barska stolica s naslonom i udobnim sjedištem
- Nježna baršunasta navlaka sa stilskim šavovima
- Čvrsta metalna podnožja premazana praškastim lakom
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
POZZA
Barska stolica iz kolekcije POZZA privlači svojim elegantnim izgledom, koji ističe nježna baršunasta navlaka, dekorativni vertikalni šavovi i vitka metalna podnožja. Zahvaljujući svom modernom stilu djeluje luksuzno, ali istovremeno ugodno i lako će postati istaknuti element interijera. Udobno oblikovano sjedište pruža udobnost tijekom svakodnevnog sjedenja, bilo da je riječ o kuhinjskom otoku, kućnom baru ili višem blagovaonskom stolu. Stolica POZZA savršeno će nadopuniti moderne, elegantne i minimalističke interijere, gdje će unositi laganost, stil i ugodnu atmosferu za zajedničke trenutke i svakodnevno sjedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barske stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332087129 |
| ? Boja: | Bež |
| Težina: | 5,5 kg |
| ? Širina: | 43 cm |
| Visina: | 104 cm |
| Nosivost: | 110 kg |
| Dubina: | 49 cm |
| Dubina sjedenja: | 35 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Naslon: | Na noge |
| Naslon za leđa: | S naslonom za leđa |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Oblik sjedala: | Kutasta |
| Obrtno: | Ne |
| Širina sjedala: | 43 cm |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 76 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.