Barska stolica POZZA VELVET, bež
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Bež
- Kov: Drveni dekor
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Dubina: 49 cm
- Visina: 102 cm
- Visina sjedišta: 76 cm
- Širina sjedišta: 43 cm
- Dubina sjedišta: 35 cm
- Nosivost: 110 kg
- Težina: 5,4 kg
Specifikacije
- Barska stolica s osloncem i udobnim sjedalom
- Jemni baršunasti pokrov s modernim šavovima
- Čvrsta metalna postolja s praškastim premazom
- Dolazi u rastavljenom stanju
POZZA
Barska stolica iz kolekcije POZZA privlači elegantnim izgledom, koji naglašava jemni baršunasti pokrov, dekorativni vertikalni šavovi i vitke metalne noge. Zahvaljujući svom modernom stilu, djeluje luksuzno, ali istovremeno ugodno te lako postaje izražajan element interijera. Udobno oblikovano sjedalo pruža udobnost pri svakodnevnom sjedenju, bilo da ste kod kuhinjskog otoka, kućnog bara ili višeg blagovaonskog stola. Stolica POZZA odlično će upotpuniti moderne, elegantne i minimalističke interijere, unoseći lakoću, stil i ugodnu atmosferu za zajedničke trenutke i svakodnevno sjedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barske stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332099221 |
| ? Boja: | Bež |
| Težina: | 5,4 kg |
| ? Širina: | 43 cm |
| Visina: | 102 cm |
| Nosivost: | 110 kg |
| Dubina: | 49 cm |
| Dubina sjedenja: | 35 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Materijal nogu: | Metal |
| Naslon: | Na noge |
| Naslon za leđa: | S naslonom za leđa |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Oblik sjedala: | Kutasta |
| Obrtno: | Ne |
| Širina sjedala: | 43 cm |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 76 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.